DYŻURY PRZEWODNICZĄCEGO I RADNYCH

P L A N

przyjęć wyborców i interesantów przez radnych w roku 2020
w poniedziałki w godzinach od 13:30 do 15:30

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DATA

1.

Barczak Dariusz

09.03.2020 r.

22.06.2020 r.

05.10.2020 r.

2.

Dziarski Tomasz

16.03.2020 r.

06.07.2020 r.

12.10.2020 r.

3.

Jucewicz Jarosław

23.03.2020 r.

13.07.2020 r.

19.10.2020 r.

4.

Kędzierska Jolanta

30.03.2020 r.

20.07.2020 r.

26.10.2020 r.

5.

Lipiński Kazimierz

06.04.2020 r.

27.07.2020 r.

02.11.2020 r.

6.

Marzec Robert

20.04.2020 r.

03.08.2020 r.

09.11.2020 r.

7.

Rosiński Paweł

13.01.2020 r.

27.04.2020 r.

10.08.2020 r.

16.11.2020 r.

8.

Rybczyńska Agnieszka

20.01.2020 r.

04.05.2020 r.

17.08.2020 r.

23.11.2020 r.

9.

Skibiński Daniel

27.01.2020 r.

11.05.2020 r.

24.08.2020 r.

30.11.2020 r.

10.

Skotnicki Wojciech

Każdy wtorek od 16:00 do 17:00

11.

Sobieraj Sebastian

10.02.2020 r.

25.05.2020 r.

07.09.2020 r.

14.12.2020 r.

12.

Szadłowski Dariusz

17.02.2020 r.

01.06.2020 r.

14.09.2020 r.

21.12.2020 r.

13.

Zieliński Wojciech

24.02.2020 r.

08.06.2020 r.

21.09.2020 r.

28.12.2020 r.

W ZWIĄZKU Z CHOROBĄ
DYŻUR RADNEGO TOMASZA DZIARSKIEGO

INFORMACJA o zamianie terminu dyżurów :

►13 lipca br.
zamiast radnego Jarosław Jucewicza dyżur będzie pełnił radny Robert Marzec

► 3 sierpnia br.
zamiast radnego Roberta Marca dyżur będzie pełnił radny Jarosław Jucewicz

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>